Hobby Vany

Môj príbeh

Som Renault Trafic s najdlhším a najvyšším možným prevedením karosérie a som posledným prírastkom do rodiny ručne zhotovených obytných dodávok. Od Augusta 2021 som pripravený svojím príjemným útulným obytným priestorom a výborným jazdným pohodlím poslúžiť dvom cestovateľom. Na jazdu so mnou Vám stačí vodičský preukaz skupiny B. Moje vedenie po cestách a spotreba nafty je zrovnateľná s väčším osobným autom.

RENAULT TRAFIC 2.0 DCi

DO 3,5 T

2 MIESTA NA SEDENIE

2 LÔŽKA

PLYNOVÉ KÚRENIE

previous arrowprevious arrow
slide 1
slide 1
slide 1
slide 1
slide 1
slide 1
slide 1
1
2
3
3
3
3
3
next arrownext arrow

WC

KUCHYNKA

CHLADNIČKA 50l

BATÉRIA 75 Ah

Mám praktickú kuchynku s dvojitým plynovým horákom a umývadlom. Potraviny uskladním v 50 litrovej chladničke s viacerými zdrojmi chladenia (12V, 220V, plyn). V mojich skrinkách a šuflíkoch nájdete aj riad potrebný na varenie a prestieranie. Zásobu čerstvej vody zaezpečujem 25l nádržou, ktorú môžete použiť na varenie, umývanie riadu a pravidelnú hygienu. O moje aj vaše elektrické zariadenia a spotrebiče sa starám svojou nadstavbovou batériou s kapacitou 75Ah, ktorá sa dobíja každým naštartovaním motora.

previous arrowprevious arrow
slide 1
1
2
3
3
3
4
5
next arrownext arrow

SÚPRAVA NA CAMPING

MARKÍZA

NOSIČ NA BICYKLE

ZÁSUVKA 230V

Pre komfortné trávenie času v kempoch môžete použiť moje dve stoličky a stôl. Ak sa budete chcieť ukryť pred horúcimi slnečnými lúčmi alebo kvapkami dažďa, môžete veľmi rýchlo vyrolovať markízu. Na varenie vonku mám k dispozícií prípojku na vonkajší sporák alebo gril. V prípade, že preferujete aktívnu dovolenku, na nosiči namontovanom na ťažnom zariadení prepravím bicykle.

previous arrowprevious arrow
slide 1
1
2
3
4
next arrownext arrow

Cenník

Slovensko

Zvýhodnená cena pre tých, ktorí chcú spoznávať krásy našej krajiny.

72 € / deň

Európa

Štandardná cena pre cestovanie v rámci EÚ.

 

82 € / deň