Hobby Vany

Môj príbeh

Som Iveco Daily, z vonku nenápadná obytná dodávka a preto ma volajú InkognitoVan. Moja dobrodružná cesta začala v roku 2004 v Rakúsku, ešte s pôvodnými majiteľmi, ktorí si ma už vtedy prispôsobili a jazdili so mnou po svete. Po dlhých rokoch som sa dostala na Slovensko v neúplnom stave k súčasným majiteľom, ktorí ma úplne od základov prestavali. Moja prestavba trvala 2 roky, kde ma majiteľ po dlhých večeroch do posledného detailu zmenil. A stálo to za to! V roku 2019, som sa stala Miss Van Sympatic na Prestavbovom zraze v Pieštanoch.

IVECO DAILY 2.8 TDi

DO 3,5 T

4 MIESTA NA SEDENIE

4 LÔŽKA

NAFTOVÉ KÚRENIE

Na jazdu so mnou Vám stačí vodičský preukaz skupiny B. Pohodlne odveziem a ubytujem štvorčlennú posádku. Vzadu mám poschodovú posteľ – spodné lôžko 195 x 68 cm a horné lôžko 195 x 56 cm. Vpredu mám spúšťaciu a rozťahovaciu posteľ pre 2 osoby s rozmerom 197 x 125 cm. O Vaše pohodlie v chladnom počasí sa postarám vďaka naftovému kúreniu a podstivej izolácii.

previous arrowprevious arrow
slide 1
slide 1
1
1
2
3
4
5
6
7
8
next arrownext arrow

WC

SPRCHA

KUCHYNKA

CHLADNIČKA 90L

BATÉRIA 90Ah

V rámci výbavy interiéru ponúkam oddelený sprchovací kútik, umývadlo a WC. Poskytujem zásobník s 12,5l teplej vody, po minutí stačí naštartovať motor na pár minút a rýchlo viem prihriať viac. V zimnej sezóne pri používaní nezávislého naftového kúrenia, je teplá voda k dispozicii neustále. Zásobu užitkovej vody zabezpečujem 90l nádržou na čerstvú vodu, ktorú môžete použiť na umývanie riadu a sprchovanie. Nádrž na odpadovú vodu má 50l.

 

 

Mám malú, ale praktickú rohovú kuchynku s dvojitým plynovým horákom, umývadlom, chladničkou Dometic 97l s viacerými zdrojmi chladenia (12V, 220V, plyn). V mojich skrinkách a šuflíkoch nájdete aj riad potrebný na varenie a prestieranie.

 

 

O moje aj vaše elektrické zariadenia a spotrebiče sa starám svojou nadstavbovou batériou s kapacitou 90Ah, ktorá sa dobíja každým naštartovaním motora.

previous arrowprevious arrow
slide 1
1
2
3
4
5
6
next arrownext arrow

SÚPRAVA NA CAMPING

MARKÍZA

NOSIČ NA BICYKLE

ZÁSUVKA 230V

PLYNOVÝ GRIL

Pre komfortné trávenie času v kempoch môžete použiť moje štyri stoličky a stôl. Ak sa chcete ukryť pred horúcimi slnečnými lúčmi alebo kvapkami dažďa, neváhajte vytiahnuť markízu. Na varenie vonku mám k dispozícií vonkajší plynový gril. V prípade, že preferujete aktívnu dovolenku, tak Vám rada odnesiem aj bicykle na nosiči. Ak chcete šetriť moje zdroje energie v prostredí kempu, pripojte ma na elektrickú sieť 230V. 

previous arrowprevious arrow
slide 1
slide 1
slide 1
slide 1
5
6
7
1
2
3
4
next arrownext arrow

Cenník

Slovensko

Zvýhodnená cena pre tých, ktorí chcú spoznávať krásy našej krajiny.

83 €

s DPH / deň

Európa

Štandardná cena pre cestovanie v rámci EÚ.

 

93 €

s DPH / deň

Ocenenia

MissVan

SYMPATIC

1. miesto

XI. Vševestavbový slet Čech, Moravy, Slezska a Slovenska

Piešťany, 2019

MissVan

TECHNO

2. miesto

XI. Vševestavbový slet Čech, Moravy, Slezska a Slovenska

Piešťany, 2019