Hobby Vany

Môj príbeh

Som obytná dodávka umeleckým menom AdventureVan. Moje kolesá sa roztočili v roku 2006 a prvé štyri roky som odslúžila ako obyčajná firemná pracovná dodávka. Síce mechanicky výbornú no s otlčeným zovňajškom si ma po štyroch rokoch osvojili súčasní majitelia. Najprv to so mnou vyzeralo zle, lebo ma rozoberali, brúsili a rezali. Avšak neskôr prišli krajšie dni a dostala som nový kabát vo forme pekného bieleho laku. Pribudli mi aj okná naviac, nové tetovania, zateplenie, kuchynská linka, chladnička, štyri lôžka na spanie a ešte aj malá útulná kúpeľňa. Odvtedy sa píše nová kapitola môjho života a užívam si život plný zážitkov. Pýšim sa tromi oceneniami, ktoré som vyhrala na troch ročníkoch Prestavbového zrazu. V roku 2013 som absolvovala úplne prvú zážitkovú jazdu do Grécka, bola som prvý krát pri mori, videla som Olymp aj Akropolu. Od tých čias jazdím po celej Európe v lete aj v zime a poskytujem mojej novej rodine pohodlie a bezpečie. Dodnes mám už za sebou viac ako 100 000 kilometrov ako obyťák.

Takto ma to veľmi baví!

OPEL MOVANO 2.5 DCI L3H3

DO 3,5 T

4 MIESTA NA SEDENIE

4 LÔŽKA

NAFTOVÉ KÚRENIE

Som Opel Movano a na jazdu so mnou Vám stačí vodičský preukaz skupiny B. Pohodlne odveziem a ubytujem štvorčlennú posádku. Mám jednu pevnú dvojlôžkovú posteľ v zadnej časti dodávky s rozmermi 197×108 cm a jednu spúšťaciu dvojlôžkovú posteľ s rozmermi 180×135 cm. O Vaše pohodlie v chladnom počasí sa postarám vďaka naftovému kúreniu a kompletnej izolácii.

PS: V prípade 5-člennej posádky je možnosť veľmi ľahko prispôsobiť interiér pre odvoz a nocľah piatej osoby. Stačí nás len informovať vopred.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

WC

SPRCHA

KUCHYNKA

CHLADNIČKA 70L

BATÉRIA 90Ah

V rámci výbavy interiéru ponúkam oddelený sprchovací kútik, umývadlo a WC. Poskytujem zásobník s 9l teplej vody, po minutí stačí naštartovať motor na pár minút a rýchlo viem prihriať viac, alebo ma jednoducho pripojíte na elektrickú sieť a zohrejem ju pomocou el. špirály na 230V. Zásobu užitkovej vody zabezpečujem 70l nádržou na čerstvú vodu, ktorú môžete použiť na umývanie riadu a sprchovanie. Nádrž na odpadovú vodu je taktiež rovnakej veľkosti.

 

Mám malú, ale praktickú kuchynku s dvojitým plynovým horákom, umývadlom, chladničkou Dometic 70l s viacerými zdrojmi chladenia ( 12V, 220V, plyn ). V mojich skrinkách a šuflíkoch nájdete aj riad potrebný na varenie a prestieranie.

 

O moje aj vaše elektrické zariadenia a spotrebiče sa starám svojou nadstavbovou batériou s kapacitou 90Ah, ktorá sa dobíja každým naštartovaním motora.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

SÚPRAVA NA CAMPING

MARKÍZA

NOSIČ NA BICYKLE

ZÁSUVKA 230V

PARKOVACIA KAMERA

Pre komfortné trávenie času v kempoch môžete použiť moje štyri stoličky a stôl. Ak sa chcete ukryť pred horúcimi slnečnými lúčmi alebo kvapkami dažďa, neváhajte rozbaliť markízu. V prípade, že preferujete aktívnu dovolenku, tak Vám rada odnesiem aj bicykle na nosiči. Ak chcete šetriť moje zdroje energie v prostredí kempu, pripojte ma na elektrickú sieť 230V. Viem, že som príliš dlhá, a kedže s odhadom majú často problém aj skúsení vodiči, pri cúvaní Vám bude nápomocná moja cúvacia kamera.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

Cenník

Slovensko

Zvýhodnená cena pre tých, ktorí chcú spoznávať krásy našej krajiny.

78 €

s DPH / deň

Európa

Štandardná cena pre cestovanie v rámci EÚ.

 

88 €

s DPH / deň

Ocenenia

MissVan

SYMPATIC

2. miesto

VII. Vševestavbový slet Čech, Moravy, Slezska a Slovenska

Mohelnice, 2015

MissVan

TECHNO

1. miesto

XI. Vševestavbový slet Čech, Moravy, Slezska a Slovenska

Piešťany, 2019

MissVan

SYMPATIC

2. miesto

VIII. Vševestavbový slet Čech, Moravy, Slezska a Slovenska

Týnec nad Labem, 2016