Hobby Vany

Môj príbeh

Som obytná dodávka umeleckým menom AdventureVan. Moje kolesá sa roztočili v roku 2006 a prvé štyri roky som odslúžila ako obyčajná firemná pracovná dodávka. Síce mechanicky výbornú no s otlčeným zovňajškom si ma po štyroch rokoch osvojili súčasní majitelia. Najprv to so mnou vyzeralo zle, lebo ma rozoberali, brúsili a rezali. Avšak neskôr prišli krajšie dni a dostala som nový kabát vo forme pekného bieleho laku. Pribudli mi aj okná naviac, nové tetovania, zateplenie, kuchynská linka, chladnička, štyri lôžka na spanie a ešte aj malá útulná kúpeľňa. Odvtedy sa píše nová kapitola môjho života a užívam si život plný zážitkov. Pýšim sa tromi oceneniami, ktoré som vyhrala na troch ročníkoch Prestavbového zrazu. V roku 2013 som absolvovala úplne prvú zážitkovú jazdu do Grécka, bola som prvý krát pri mori, videla som Olymp aj Akropolu. Od tých čias jazdím po celej Európe v lete aj v zime a poskytujem mojej novej rodine pohodlie a bezpečie. Dodnes mám už za sebou viac ako 100 000 kilometrov ako obyťák.

Takto ma to veľmi baví!

OPEL MOVANO 2.5 DCI L3H3

DO 3,5 T

4 MIESTA NA SEDENIE

4 LÔŽKA

NAFTOVÉ KÚRENIE

Som Opel Movano a na jazdu so mnou Vám stačí vodičský preukaz skupiny B. Pohodlne odveziem a ubytujem štvorčlennú posádku. Mám jednu pevnú dvojlôžkovú posteľ v zadnej časti dodávky s rozmermi 197×108 cm a jednu spúšťaciu dvojlôžkovú posteľ s rozmermi 180×135 cm. O Vaše pohodlie v chladnom počasí sa postarám vďaka naftovému kúreniu a kompletnej izolácii.

PS: V prípade 5-člennej posádky je možnosť veľmi ľahko prispôsobiť interiér pre odvoz a nocľah piatej osoby. Stačí nás len informovať vopred.

previous arrowprevious arrow
slide 1
1
2
3
4
5
6
7
next arrownext arrow

WC

SPRCHA

KUCHYNKA

CHLADNIČKA 70L

BATÉRIA 90Ah

V rámci výbavy interiéru ponúkam oddelený sprchovací kútik, umývadlo a WC. Poskytujem zásobník s 9l teplej vody, po minutí stačí naštartovať motor na pár minút a rýchlo viem prihriať viac, alebo ma jednoducho pripojíte na elektrickú sieť a zohrejem ju pomocou el. špirály na 230V. Zásobu užitkovej vody zabezpečujem 70l nádržou na čerstvú vodu, ktorú môžete použiť na umývanie riadu a sprchovanie. Nádrž na odpadovú vodu je taktiež rovnakej veľkosti.

 

Mám malú, ale praktickú kuchynku s dvojitým plynovým horákom, umývadlom, chladničkou Dometic 70l s viacerými zdrojmi chladenia ( 12V, 220V, plyn ). V mojich skrinkách a šuflíkoch nájdete aj riad potrebný na varenie a prestieranie.

 

O moje aj vaše elektrické zariadenia a spotrebiče sa starám svojou nadstavbovou batériou s kapacitou 90Ah, ktorá sa dobíja každým naštartovaním motora.

previous arrowprevious arrow
slide 1
1
2
3
3
3
4
5
next arrownext arrow

SÚPRAVA NA CAMPING

MARKÍZA

NOSIČ NA BICYKLE

ZÁSUVKA 230V

PARKOVACIA KAMERA

Pre komfortné trávenie času v kempoch môžete použiť moje štyri stoličky a stôl. Ak sa chcete ukryť pred horúcimi slnečnými lúčmi alebo kvapkami dažďa, neváhajte rozbaliť markízu. V prípade, že preferujete aktívnu dovolenku, tak Vám rada odnesiem aj bicykle na nosiči. Ak chcete šetriť moje zdroje energie v prostredí kempu, pripojte ma na elektrickú sieť 230V. Viem, že som príliš dlhá, a kedže s odhadom majú často problém aj skúsení vodiči, pri cúvaní Vám bude nápomocná moja cúvacia kamera.

previous arrowprevious arrow
slide 1
1
2
3
4
5
next arrownext arrow

Cenník

Slovensko

Zvýhodnená cena pre tých, ktorí chcú spoznávať krásy našej krajiny.

78 €

s DPH / deň

Európa

Štandardná cena pre cestovanie v rámci EÚ.

 

88 €

s DPH / deň

Ocenenia

MissVan

SYMPATIC

2. miesto

VII. Vševestavbový slet Čech, Moravy, Slezska a Slovenska

Mohelnice, 2015

MissVan

TECHNO

1. miesto

XI. Vševestavbový slet Čech, Moravy, Slezska a Slovenska

Piešťany, 2019

MissVan

SYMPATIC

2. miesto

VIII. Vševestavbový slet Čech, Moravy, Slezska a Slovenska

Týnec nad Labem, 2016